KIERMASZ WYDAWNICTW

Galerii Bielskiej BWA
1 - 26 grudnia, 
10.00-18.00

DO ZAKUPÓW ZA 20 ZŁ DODAJEMY KALENDARZE!


Katalogi i albumy najciekawszych wystaw i wydarzeń za pół ceny!

Plakaty wystaw po złotówce!
Kartki z reprodukcjami - 10 groszy!

Galeria Bielska BWA w Bielsku-Białej zaprasza miłośników sztuk wizualnych i sztuki edytorskiej na przedświąteczny kiermasz swoich wydawnictw i druków.

W dniach od 1 do 26 grudnia 2016 roku bogato ilustrowane katalogi ostatnich edycji najważniejszych wystaw i wydarzeń, a także wyjątkowy album kolekcji sztuki galerii oraz monografia Kazimierza Kopczyńskiego dostępne będą wyjątkowo za pół ceny!

Katalog BFSW 2014 Katalog Bielskiej Jesieni 2015

Katalogi Biennale Malarstwa Bielska Jesień - edycje z 2013 i 2015 roku - a także katalogi Bielskiego Festiwalu Sztuk Wizualnych - edycje z 2011 i 2014 roku będą na kiermaszu dostępne za 15 zł. W każdym z nich, poza  kolorowymi reprodukcjami prac i biografiami artystów, także ważne teksty o bielskim biennale oraz o sztuce współczesnej.

Monografię Kazimierza Kopczyńskiego, znanego, nieżyjącego już, bielskiego artysty, można będzie kupić w cenie 20 zł! Album jest bogato ilustrowany zdjęciami dokumentalnymi i kolorowymi reprodukcjami obrazów, zawiera katalog prac oraz teksty poświęcone życiu i twórczości artysty, członka grupy twórczej Beskid (teksty w językach polskim, angielskim i niemieckim).

Album Kolekcja Sztuki Galerii Bielskiej BWA Monografia

Wyjątkową okazją jest proponowana podczas kiermaszu cena albumu „Kolekcja Sztuki Galerii Bielskiej BWA" - wynosi tylko 40 zł! Publikacja w polsko-angielskiej wersji prezentuje 100 artystów oraz reprodukcje ich prac znajdujące się w kolekcji Galerii Bielskiej BWA, z inwentaryzatorskim opisem oraz wyszczególnioną historią ich ekspozycji.

Kartki z reprodukcjami malarstwa i rysunku będą do nabycia za jedyne 10 groszy każda, a wszystkie plakaty towarzyszące wystawom w Galerii Bielskiej BWA za złotówkę!

Więcej o wydawnictwach i drukach na stronie galerii >>

Ceny promocyjne podczas trwania kiermaszu od 1 do 26 grudnia 2016 roku nie obowiązują w sprzedaży internetowej. Katalogi, plakaty i kartki eksponowane są na specjalnych regałach w godzinach otwarcia galerii, codziennie od 10.00 do 18.00.
Zapraszamy!

 

English version
Wernisaż:

Film >>
Fotorelacja >>
________________

"Sztuka w moim życiu" - spotkanie z artystą,
18 stycznia, 12.00-13.30 >>

"Artystyczna animacja Zdzisława Kudły: humanizm katastroficzny" - wykład Michała Bobrowskiego
25 stycznia, 18.00 >>

>>

English version
Fotorelacja z wernisażu >>

>>

Klubokawiarnia Aquarium

>>

18 stycznia, 14.00

- RECENZJE, ANIMACJE, SELFIE - spotkanie z widzami i uczestnikami konkursów  >>

______________________________

BJ 2017 - klip, reportaż, filmy

>>

Fotorelacje na Google Open Gallery  >>

>>

   Znajdź nas
   na Facebooku

 

   #galeriabielska 

>>