Recyklingowe warsztaty: Jak przeżyć apokalipsę używając tylko tego, co masz w domu.

wtorek, 22 sierpnia 2017, godz. 17.00-19.00
Prowadzenie: Derek Tumala (Filipiny)


Ilustracja warsztatów recyklingowych, Derek TumalaMacGyver zawsze wychodził bez szwanku nawet z najtrudniejszej sytuacji. Ale czy potrafiłby przeżyć apokalipsę? Podczas warsztatów możesz sam się nauczyć, jak tego dokonać, wykorzystując to, co masz w domu. Bądź zaradny i znajdź nowe sposoby na stworzenie bojowego stroju do przeżycia tego najgorszego scenariusza albo po prostu do obozowania w lesie. Warsztaty zwiększają kreatywność poprzez recykling rzeczy, które już posiadamy.
Spotkanie adresowane jest do młodzieży powyżej 13 roku życia i dorosłych.
Uczestnicy proszeni są o przyniesienie takich materiałów, jak: plastiki, kartony, folie po chipsach, baterie, elektroniczne części, drewno, liście, materiały do szycia, butelki, zakrętki, taśmy, puszki aluminiowe, kable, sznurki, krawaty, żyłki nylonowe, styropian, plastikowe pojemniki, butelki, poduszki, koce, tkaniny oraz inne niewykorzystane rzeczy, odpady, które możemy zamienić w funkcjonalne.
Warsztaty poprowadzi Derek Tumala (Filipiny), uczestnik międzynarodowych rezydencji artystycznych „Beyond Time/Poza czasem", organizowanych przez Galerię Bielską BWA.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Liczba uczestników ograniczona. Zapisy w sekretariacie galerii, osobiście i telefonicznie
(pon.-pt., 8.00-16.00, tel. 33 812 58 61) lub mailowo: info@galeriabielska.pl


Derek Tumala (ur. 1986 r.) ukończył z wyróżnieniem studia licencjackie na Uniwersytecie św. Tomasza (University of Santo Tomas) w Manili (Filipiny), gdzie obecnie mieszka i pracuje. Jego prace (obrazy, zdjęcia i instalacje wideo-mappingowe) były prezentowane w galeriach sztuki, jak również w alternatywnych miejscach na Filipinach, w Malezji, Japonii i Singapurze.
Jako artysta multidyscyplinarny, pracujący z rzeźbą, światłem, wideo, nowymi mediami, znalezionymi przedmiotami, materiałami przemysłowymi Derek Tumala łączy media i technologię w jedną dziedzinę pobudzającą zmysłowe doznania.

 

Najnowszy katalog Galerii Bielskiej BWA >>

>>

- Wysoka ocena Galerii Bielskiej BWA
- Wyróżnienie dla wystawy "TANCEBA"

>>

English version
__________________
Fotorelacja z wernisażu >>
__________________
"Bagaż do-świadczeń" - warsztaty artystyczne >>

>>

English version
__________________
Fotorelacja z wernisażu >>

>>

Klubokawiarnia Aquarium
English version
________________________
Fotorelacja z wernisażu >>

>>

______________________________

Zobacz na YouTube klip, reportaż, filmy z wydarzeń

Fotorelacje >>

>>

Fotorelacje na Google Open Gallery  >>

>>

   Znajdź nas
   na Facebooku

 

   #galeriabielska 

>>