Finisaż wystawy „Korzenie”

Aktualne

W piątek, 23 sierpnia, wyjątkowa okazja, by spotkać się z artystami, projektantami i kuratorką wystawy „Korzenie” . Zaprezentowany będzie bogato ilustrowany katalog wystawy.

Od momentu otwarcia w piątek 28 czerwca br. wystawa zbiorowa sztuki, dizajnu i rzemiosła wciąż cieszy się dużą popularnością wśród widzów, przyciąga nie tylko swą ideą oraz eksponowanymi pracami, ale też ciekawym programem wydarzeń towarzyszących, m.in. cyklem warsztatów, prowadzonych przez artystów i projektantów uczestniczących w wystawie. Ekspozycję można oglądać do 25 sierpnia.

Wydarzeniem ostatniego weekendu trwania wystawy będzie piątkowy finisaż, podczas którego można będzie spotkać się i porozmawiać z uczestnikami wystawy oraz kuratorką.

Aktualny przewodnik po wystawie, opisujący prezentowane dzieła, ich rodowód i inspiracje artystów, a także aranżację ekspozycji  – przygotowany dla widzów w formie ulotki przez kuratorkę wystawy Lucynę Wylon – będzie miał swoją znacznie obszerniejszą kontynuację w postaci katalogu wystawy. Bogato ilustrowany katalog, w trzech wersjach językowych (polska, czeska, angielska), zawierający wstęp kuratorki oraz autorskie teksty przygotowane przez uczestników wystawy, będzie miał swoją premierę podczas finisażu wystawy.
Na uczestników spotkania czeka niespodzianka.
Wstęp wolny. Zapraszamy.

Finisaż odbędzie się w piątek, 23 sierpnia 2019 roku o  godz. 17.00.

Wystawa „Korzenie” trwa do 25 sierpnia 2019 roku. Czytaj więcej o wystawie >>