Targowisko (P)Różności

Aktualne

Kiermasz unikatowej twórczości bielskich artystów i projektantów. Warto kupić niebanalny prezent

Jeśli ktoś nie ma pomysłu na prezent mikołajowy i gwiazdkowy, męczy go gwar dużych centrów handlowych, powtarzalność przedświątecznych propozycji i marzy o oryginalnych prezentach i ozdobach, będzie mile widziany na Targowisko P(R)óżności, podczas którego bielscy artyści i rękodzielnicy zaprezentują swoje prace: malarstwo, grafikę, ale też ceramikę biżuterię, tkaninę, zabawki i mnóstwo gadżetów o niepowtarzalnych wzorach, mile widzianych w przedświątecznym okresie.

Targowisko P(R)óżności odbędzie się w Galerii Bielskiej BWA w pierwszy grudniowy weekend: 1 i 2 grudnia w godz. 10.–18.00. Listę wystawców opublikujemy wkrótce.

Informacje dla artystów/projektantów chcących wziąć udział w Targowisku:

Organizatorzy wydarzenia – Galeria Bielska BWA i Fundacja Galerii Bielskiej – zapraszają artystów chcących zaprezentować swoje prace. Do 20 listopada br. przyjmowane są zgłoszenia do uczestnictwa w kiermaszu pod adresem e-mailowym: fundacjagb@gmail.com
Koszt udziału dla wystawców obejmujący dwa dni to 150 zł (ilość miejsc ograniczona).
Czas trwania wydarzenia: 1–2.12.2018, godz. 10.00–18.00
Miejsce: Galeria Bielska BWA, Bielsko-Biała, 3 Maja 11
Szczegóły na Facebooku >>

W trakcie Targowiska (P)Różności zapraszamy na rodzinne warsztaty artystyczne prowadzone przez Joannę Rostek. Można będzie samodzielnie wykonać witrażową ozdobę świąteczną w technice Tiffany’ego.
Więcej o warsztatach >>

Fundacja Galerii Bielskiej