After party Bielskiej Jesieni. Zagra Hermeneia

Aktualne

Tuż po ogłoszeniu werdyktu jury i wernisażowych emocjach 45. Biennale Malarstwa Bielska Jesień, zapraszamy na after party do Klubokawiarni Aquarium.

W piątek 12 listopada br., tuż po uroczystym otwarciu wystawy finałowej 45. Biennale Malarstwa Bielska Jesień 2021, zapraszamy na after party do Klubokawiarni Aquarium na pierwszym piętrze Galerii Bielskiej BWA. Podczas wydarzenia zagra Hermeneia.

Hermeneia (właściwie Karolina Kobielusz) – DJ-ka, która nagrywała mixy dla Ethereal Grooves, Jerome, Room 4 Resistance czy Oramics. Ma za sobą m.in. debiut na festiwalu Unsound, a także support Bena UFO. W swoich eklektycznych setach chętnie zmienia prędkości oraz stawia na nieoczywiste, czasami kontrastowe połączenia: duszne i ciężkie basy zestawia z ambientem lub utworami z gatunku spoken word. W niedalekiej przyszłości planuje zaprezentować efekt swojej długoletniej pracy nad głosem.
Jest założycielką interdyscyplinarnej platformy Progrefonik, poświęconej sztukom dźwiękowym i wizualnym, która łączy w sobie funkcję magazynu o sztuce oraz wydawnictwa i kolektywu artystycznego.
Partner wydarzenia: Progrefonik

After party Bielskiej Jesieni. Hermeneia
Galeria Bielska BWA, Klubokawiarnia Aquarium
piątek, 12 listopada 2021, godz. 19.30
Czytaj o uroczystym otwarciu wystawy finałowej i programie  wernisażu w piątek, 12 listopada 2021 , godz. 17.00 >>

Więcej o artystce na Facebooku >>

Radio Kapitał >>