Filmujemy Bielsko-Białą! Edycja 8

Aktualne

Nakręć film o atmosferze, ludziach, architekturze jednej z ulic Bielska-Białej i wygraj atrakcyjne nagrody!

Galeria Bielska BWA i warszawska Fundacja Młodego Kina ogłaszają ósmą edycję konkursu „Filmujemy Bielsko-Białą!". Konkurs jest przeznaczony dla filmowców amatorów i profesjonalistów, zainteresowanych historią miasta, jego różnorodnością i ciekawostkami na jego temat. Filmy zgłaszane do konkursu mogą być realizowane każdym sprzętem i mieć dowolną formę (fabuła, animacja, dokument, eksperyment), pod jednym warunkiem: muszą trwać dokładnie dwie minuty. Do wygrania jest nawet 1000 zł!

W 2023 roku każda osoba chcąca wziąć udział w konkursie może wybrać dowolną ulicę na terenie Bielska-Białej.

Więcej szczegółów, regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej konkursu >>

Konkurs wpisuje się w trwające starania miasta o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2029. Zgłaszane filmy pomogą zwrócić uwagę zarówno na piękno zabytkowej architektury, jak i miejską zieleń oraz wyjątkowych ludzi.

Ósma edycja konkursu Filmujemy Bielsko-Białą! odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego.

____________________________
Filmujemy Bielsko-Białą!  Edycja 8.

Termin nadsyłania linków do filmów: środa, 11 października 2023, godz. 23.59, na adres: miasta@euroshorts.eu po wcześniejszym zgłoszeniu przez formularz na stronie internetowej konkursu >>

Ogłoszenie wyników: piątek, 13 października 2023

Do wygrania są atrakcyjne nagrody finansowe:

Informacje o konkursie będą uaktualniane na bieżąco.

Czytaj o poprzedniej edycji konkursu >>