Fajne rzeczy. Wiosenne targi w Galerii Bielskiej BWA

Aktualne

Artyści, projektanci, osoby z ciekawymi pomysłami mile widziani. Trwa nabór do wiosennej edycji galeryjnych targów pod hasłem Fajne rzeczy”.

W pierwszy kwietniowy weekend – w sobotę i niedzielę 4 i 5 kwietnia – w scenerii wystawy szczecińskich artystów pt. „Made [in]ready. Rzeczy, symbole, działania” odbędzie się druga edycja targów pod hasłem „Fajne rzeczy”. Spotkają się artyści i projektanci ze swoimi propozycjami, a także miłośnicy sztuki i dizajnu, pragnący za przystępną cenę kupić dzieło twórcy dla siebie lub jako prezent dla bliskich.
Na targach znajdą się m.in. ubrania i dodatki, ceramika, biżuteria, świąteczne ozdoby, książki artystyczne, albumy, akcesoria dla czworonogów, ekologiczne opakowania na żywność i wiele innych unikatowych przedmiotów.

Organizatorem Targów „Fajne rzeczy” są Galeria Bielska BWA oraz Fundacja Galerii Bielskiej. Organizację targów  koordynuje Ada Piekarska, prezeska Fundacji.

Chętnych wystawców prosimy o przesłanie zgłoszeń na adres fundacjagb@gmail.com
Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru kandydatów spośród chętnych wystawców.

Targi „Fajne rzeczy”
Galeria Bielska BWA
sobota i niedziela, 4–5 kwietnia 2020, godz. 10.00–18.00

KIERMASZ WYDAWNICTW GALERII BIELSKIEJ BWA
W trakcie targów trwać będzie kiermasz wydawnictw Galerii Bielskiej BWA. Można będzie nabyć w przystępnych cenach katalogi i książki o sztuce oraz wydawnictwa towarzyszące wystawom organizowanym w galerii, a także plakaty wystaw, okazjonalne kartki z reprodukcjami, koszulki i torby z reprodukcjami dzieł sztuki z Kolekcji Sztuki Galerii Bielskiej BWA.
Zapraszamy.