Aktualne

Dominika Skowrońska i Daria Rakoczy zapraszają do Willi Sixta na koncert muzyki relaksacyjnej skomponowanej w częstotliwości 432 Hz, zwanej częstotliwością kosmiczną.

Koncert muzyki relaksacyjnej w wykonaniu Dominiki Skowrońskiej i Darii Rakoczy odbędzie się w sali rautowej zabytkowej Willi Sixta. Koncert łączy formy relaksu i muzykoterapii. Pozwala złapać oddech od pośpiechu i stresu, umożliwia koncentrację na dźwiękach i wibracji.
 
Daria Rakoczy:
Koncert Szczęścia to czas, który zawiera w sobie spokój, miłość, radość, wytchnienie i  wyciszenie. Tworzymy magiczną przestrzeń. Całość opiera się na muzyce relaksacyjnej w częstotliwości 432 Hz, w której przenikają się dźwięki natury z żywymi instrumentami tj. skrzypce, dzwonki Zaphir, misa tybetańska, kij deszczowy oraz różnorodne barwy świateł. Towarzyszy temu prowadzenie medytacji skupiającej się na byciu tu i teraz, odczuwaniu wewnętrznego szczęścia, spokoju, własnej mocy oraz koherencji serca i umysłu.

Dominika Skowrońska jest kompozytorką i producentką muzyki New Age i relaksacyjnej. Od wielu lat związana z zespołem Grupa Furmana.
Daria Rakoczy jest artystką związaną ze światem muzyki oraz z rozwojem osobistym. Prowadzi zajęcia i szkolenia dla grup w każdym wieku.
 
Galeria Bielska BWA, Willa Sixta, ul. Adama Mickiewicza 24
piątek, 27 stycznia 2023, godz. 17.00, wstęp wolny
Koncert szczęścia
Dominika Skowrońska, Daria Rakoczy