„Woda i ryby”. Letnie warsztaty artystyczne dla dzieci i młodzieży.

Aktualne

Tygodniowe warsztaty artystyczne wokół wodnej tematyki to nasza propozycja na upalne lato.

W trakcie 5-dniowych warsztatów każdy z uczestników stworzy projekt własnego „akwenu wodnego”, który będzie uwzględniał wiedzę o potrzebach ryb. Do ich wykonania wykorzystamy rury pcf, gąbki, papier, pudła kartonowe itp. Pierwszym etapem pracy będzie rozmowa i poszukiwanie pomysłu, następnie zaprojektowanie i wykonanie w całości formy przestrzennej wraz z odtworzeniem wodnego środowiska i ryb w nim żyjących. W efekcie tych działań powstaną „akweny wodne” zaprojektowane w zgodzie z naturą.

Warsztaty są zorganizowane jako wydarzenie towarzyszące wystawie Andrzeja Paruzela i Ryszarda Waśki „Ryby i krowy. Podejmij przyjaźń z naturą”.

Termin: 2 – 6 sierpnia, w godz. 10.00–12.00

Zapisy mailowo:
j.stryjewska@galeriabielska.pl

Liczba miejsc ograniczona.
Koszt udziału w tygodniowych warsztatach: 50 zł

Prowadząca warsztaty: Joanna Stryjewska, edukatorka artystyczna z Galerii Bielskiej BWA. Przed zajęciami oprowadzi uczestników zajęć po wystawie.

UWAGA!
Ponieważ limit miejsc na zajęcia w lipcu został już wyczerpany, a zaproponowane warsztaty  „Woda i ryby” cieszą się dużym zainteresowaniem, galeria proponuje drugą edycję letnich tych warsztatów dla osób indywidualnych w sierpniu, w dniach 2 –6 sierpnia, w tych samych godzinach od 10.00 –12.00.

Zapisy na adres mailowy warsztaty Joanny Stryjewskiej: j.stryjewska@galeriabielska.pl