WARSZTATY ANIMACJI POKLATKOWEJ

kolejne soboty: 11,18 i 25 czerwca, godz. 10.00-12.00


Kolejne warsztaty z animacji poklatkowej prowadzone przez Katarzynę Krywult.Tym razem uczestnicy będą tworzyli teledysk do swojej ulubionej piosenki.

Warsztaty pozwalają na zdobycie umiejętności w realizacjach filmowych związanych z budowaniem scenariusza, wykonywaniem scenografii, kreowaniem bohaterów, a także na nabywanie doświadczenia w pracy z aparatem czy obsługą programów do montażu. Animowanie znanej opowieści, własnej bajki lub abstrakcyjnej historii tworzonej spontanicznie - może być wyzwaniem dla artystów w każdym wieku.

Warsztaty kierowane są do dzieci i młodzieży - do każdego, kto chciałby ożywić świat swojej wyobraźni i odkryć zupełnie nowy sposób wyrażania swojego kreatywnego „ja". Na zajęcia należy przynieść swój sprzęt: profesjonalny aparat lub telefon z aparatem, laptop i kabel USB do smartfona.

 

Warsztaty animacji poklatkowej

 

Katarzyna Krywult jest nauczycielką języka polskiego w Szkole Podstawowej w Bestwinie, autorką i koordynatorką wielu projektów, w tym m.in. warsztatów animacji poklatkowej, lip dubu w Muzeum Regionalnym w Bestwinie, „Mistrzów Kodowania z Bestwiny". Stworzyła „Instrukcję obsługi języka polskiego" - edukacyjnego vloga. Ważnym osiągnięciem w pracy z młodzieżą było zdobycie I miejsca w międzynarodowym konkursie The Best Content For Kids za pracę nad tym projektem. Jako Superbelfer RP szkoli nauczycieli z zastosowań IT w edukacji, pracuje także nad adaptacją edukacji spersonalizowanej do potrzeb szkoły masowej.

Na warsztaty obowiązują zapisy w sekretariacie galerii (tel. 33 812 58 61) lub osobiście. Koszt warsztatów - 10 zł /jedno spotkanie lub 30 zł za cykl warsztatów.

 

UWAGA! Zmiana terminu promocji katalogu i panelu - 3 sierpnia, godz. 19.00. 
Za zmiany przepraszamy.       
  

Fotorelacje >>

Festiwalowe wernisaże - relacja filmowa >>

Wernisaż na Szyndzielni >>

About the festival

>>

Klubokawiarnia Aquarium

>>

30 lipca - 3 sierpnia 2018, godz. 10.00-13.00

>>

Fotorelacje na Google Open Gallery  >>

>>

Nasze profile:

 

Facebook galerii     instagram galerii     YouTube galerii

 

Google Open Gallery

__________________________

Biuletyn Informacji Publicznej

>>