KLUBOKAWIARNIA AQUARIUM

Zaprasza codziennie od godz. 12.00


KLubokawiarnia Aquarium, fot. Alicja Jakimów

 

Na pierwszym piętrze Galerii Bielskiej BWA mieści się Klubokawiarnia Aquarium prowadzona przez Fundację Kultury „Kalejdoskop". Autorką aranżacji wnętrza jest bielska artystka Alicja Jakimów. Nieodłącznymi elementami wnętrza są murale kredowe powstające na jednej ze ścian kawiarni, związane z aktualnymi wystawami i wydarzeniami, a także plakaty anonsujące wystawy w galerii. W Aquarium swoje wystawy czasowe stale prezentuje Galeria Bielska BWA. Można tutaj także poczytać pisma o sztuce, magazyny lifestylowe i inne periodyki, a także książki oraz skorzystać z gier planszowych. Jest także kącik dla dzieci.

Kawiarnia zaprasza codziennie od godz. 12.00. Proponuje gościom udział w różnorodnych wydarzeniach kulturalnych oraz innych, związanych z działalnością stowarzyszeń i różnych środowisk: warsztatach, koncertach, pokazach filmów, spotkaniach.

W Klubokawiarni Aquarium można zamówić świeżo paloną kawę speciality z najlepszych polskich i zagranicznych mikropalarni, parzoną także w sposób alternatywny. Dostępne są również herbaty organiczne, domowe ciasta, zdrowe przekąski, piwo z niszowych browarów i wino.

W kawiarni dostępne jest Wi-Fi. Lokal jest klimatyzowany. W toalecie przewijak dla najmłodszych.
Na placu obok Galerii Bielskiej BWA, od strony ul. Adama Mickiewicza, gdy sprzyja pogoda, rozkładany jest ogródek letni ze stolikami i leżakami.

Program wydarzeń organizowanych w Aquarium znajduje się na profilu na Facebooku: www.facebook.pl/klubokawiarnia.aquarium

Godziny otwarcia:
poniedziałek - czwartek: 12.00 - 20.00
piątek - sobota: 12.00 - 21.00
niedziela: 12.00 - 20.00

 

 

Fotorelacje >>

 

Festiwalowe wernisaże - relacja filmowa >>
Wernisaż na Szyndzielni >>

About the festival

>>

Klubokawiarnia Aquarium

>>

30 lipca - 3 sierpnia 2018, godz. 10.00-13.00

>>

Fotorelacje na Google Open Gallery  >>

>>

Nasze profile:

 

Facebook galerii     instagram galerii     YouTube galerii

 

Google Open Gallery

__________________________

Biuletyn Informacji Publicznej

>>