Aktualne

Druga edycja wydarzenia, które w 2021 roku przyciągnęło nie tylko miłośników kwiatów, ale też osoby zainteresowane poezją, literaturą, fotografią, architekturą i różnymi dziedzinami sztuki.

Galeria Bielska BWA przygotowała bogaty program wydarzeń drugiej edycji Święta Róży. Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku, do ciekawego spędzenia pierwszej wrześniowej soboty. W planach są m.in. warsztaty dla najmłodszych, inspirujące spotkania i specjalne słuchowisko, a wszystko to całkowicie bezpłatnie! Pełny program znajduje się poniżej.

Tegoroczne Święto Róży odbędzie się w sobotę, 3 września 2022 roku w Willi Sixta przy ul. Adama Mickiewicza 24, w godzinach od 11.00 do 19.00. Wydarzenie towarzyszy obchodom Dni Bielska-Białej.

Jednocześnie przypominamy o wciąż trwającym konkursie Willa Sixta w Twoim obiektywie. Również w czasie Święta Róży można wykonać ciekawe zdjęcia konkursowe, które następnie wystarczy przesłać mailowo.
Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj >>


Zobacz fotorelację Pawła Sowy z 2. Święta Róży w Magazynie Samorządowym >>

 

Program 2. Święta Róży

Wszystkie punkty programu odbywają się 3 września 2022 roku i są bezpłatne. Nie wymagamy wcześniejszych zapisów.

Podczas Święta Róży Willa Sixta będzie otwarta w godz. 11.00–19.00. Ogród Willi Sixta będzie można zwiedzać do godz. 22.00.

Mecenas kultury