BWA w czasie Świąt i w Nowym Roku 2023/2024

Aktualne

W okresie świąteczno-noworocznym zmienia się dostępność ekspozycji w galerii i Willi Sixta. Wystawa finałowa Bielskiej Jesieni 2023 przedłużona do 7 stycznia 2024 roku.

Na przełomie 2023 i 2024 roku zapraszamy do zwiedzania aktualnych wystaw, m.in. 46. Biennale Malarstwa Bielska Jesień 2023 w Galerii Bielskiej BWA oraz Dear Future vol. 2 w Willi Sixta. Wystawy będą otwarte również w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia oraz w Sylwestra. Szczegóły znajdują się poniżej.

W czasie świątecznym Galeria Bielska BWA i Willa Sixta będą otwarte według harmonogramu:

Wstęp na wszystkie aktualne wystawy jest bezpłatny, zapraszamy!

 

Bielska Jesień 2023 przedłużona

Jednocześnie informujemy, że wystawa finałowa Bielskiej Jesieni 2023 została przedłużona do 7 stycznia 2024 roku. W ostatnich dniach trwania wystawy szczególnie zapraszamy do udziału w wydarzeniach towarzyszących:

 

Życzenia

Z okazji zbliżających się Świąt i Nowego Roku, pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia radości, spokoju i nadziei na lepszą przyszłość. Niech sztuka będzie dla Was źródłem inspiracji i rozwoju. Dziękujemy Wam za Wasze wsparcie, zaangażowanie i obecność. Mamy nadzieję, że w nadchodzącym roku spotkamy się na kolejnych ciekawych wystawach, warsztatach i wydarzeniach artystycznych. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego!

Zespół Galerii Bielskiej BWA